Ramy mopa z uchwytem, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4668004
Informacje dot. produktu "Ramy mopa z uchwytem, stal nierdzewna"
Jednoczęściowe ramy mopa do pomieszczeń czystych. Uchwyt i rękojeść podbieracza wykonane z jednego elementu. Są one odpowiednio impregnowane przy użyciu EasyMop® i wyciskarki płaskiej Ringo®.
- Ułatwia sprzątanie
- Zgodność z GMP
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Długość: | 1,600 mm |
| Długość uchwytu mopa: | 400 mm |
| Maks. Długość: | 1600 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 3500913 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Szerokość uchwytu mopa: | 100 mm |
| UNSPSC: | 47131609 |
| Wymiary (szer. × dł.) uchwytu mopa: | 100 x 400 mm |