System mopowania IsoClean
Treść:
4
Numer produktu:
4671401
Informacje dot. produktu "System mopowania IsoClean"
System IsoClean mini Mop do czyszczenia szafek bezpieczeństwa i izolatorów w pomieszczeniach cleanroom
Mop Clino One Way Ultra Mini PW-I
Przypisy
- Stabilne termicznie tworzywo sztuczne o specjalnej jakości
- Autoklawowalny
- Z zamknięciem ClinoConnect
- Odpowiednie do wszystkich uchwytów mopów PPS
Mop Clino One Way Ultra Mini PW-I
- jednorazowego użytku
- wstępnie umyte
- napromieniowane promieniami gamma z certyfikatem
- GMP klasa A/B
- klasa 5 według ISO
- 4 sztuki pakowane podwójnie
Przypisy
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 70 mm |
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 3500935 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 190 mm |
| Typ: | ClinoOneWay Ultra Mini |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 190 x 70 mm |