Tygle filtracyjne Gooch'a, porcelanowy, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
6060666
Informacje dot. produktu "Tygle filtracyjne Gooch'a, porcelanowy, wysokie"
Wysokie, ze szkliwioną, perforowaną podstawą. Pokrywę i krążki filtracyjne należy zamawiać oddzielnie. Średnica otworów filtracyjnych ok. 0,5 mm.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Porcelana |
| Numer artykułu producenta: | 82 R/3 |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj powłoki: | szkliwiony |
| UNSPSC: | 41-12-22-02 |
| Wysokość: | 41 mm |
| Z pokrywą: | Nie |
| Ø góry: | 35 mm |