Tygle, porcelanowe, niskie
Treść:
1
Numer produktu:
9250060
Informacje dot. produktu "Tygle, porcelanowe, niskie"
Porcelanowe. Niskie, glazurowane. Zgodne z normą DIN 12904. Bez pokryw.
* Tygle Conradsona zgodne ze standardem ASTM D 189-65.
* Tygle Conradsona zgodne ze standardem ASTM D 189-65.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
|---|---|
| Materiał: | Porcelana |
| Numer artykułu producenta: | 79/2 A |
| Pojemność nominalna: | 65 ml |
| Rodzaj powłoki: | szkliwiony |
| Wysokość: | 38 mm |
| Wzorzec: | DIN 12904 |
| Z pokrywą: | Nie |
| Ø góry: | 60 mm |