Tygle, porcelanowe, średnie
Treść:
1
Numer produktu:
9250170
Informacje dot. produktu "Tygle, porcelanowe, średnie"
Porcelanowe. Średnie, glazurowane. Zgodne z normą DIN 12904. Bez pokryw.
* Niezgodne z DIN
* Niezgodne z DIN
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Średni |
|---|---|
| Materiał: | Porcelana |
| Numer artykułu producenta: | 79 MF/2 |
| Pojemność nominalna: | 150 ml |
| Rodzaj powłoki: | szkliwiony |
| Wysokość: | 60 mm |
| Wzorzec: | DIN 12904 |
| Z pokrywą: | Nie |
| Ø góry: | 70 mm |