Tygle, porcelanowe, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
9250250
Informacje dot. produktu "Tygle, porcelanowe, wysokie"
Porcelanowe. Wysokie, glazurowane. Zgodne z normą DIN 12904. Bez pokryw.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Porcelana |
| Numer artykułu producenta: | 79 C/4 |
| Pojemność nominalna: | 85 ml |
| Rodzaj powłoki: | szkliwiony |
| Wysokość: | 65 mm |
| Wzorzec: | DIN 12904 |
| Z pokrywą: | Nie |
| Ø góry: | 51 mm |