Tygle filtracyjne Gooch'a, porcelanowy, szeroki kształt
Treść:
1
Numer produktu:
6006010
Informacje dot. produktu "Tygle filtracyjne Gooch'a, porcelanowy, szeroki kształt"
Szeroki kształt, ze szkliwioną, perforowaną podstawą. Pokrywę i krążki filtracyjne należy zamawiać oddzielnie. Średnica otworów filtracyjnych ok. 0,5 mm.
| Materiał: | Porcelana |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 82 A/2 |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj powłoki: | szkliwiony |
| UNSPSC: | 41-12-22-02 |
| Wysokość: | 42 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø góry: | 39 mm |