Tuby probiercze, stal nierdzewna V4A/PP, QuickPicker
Treść:
1
Numer produktu:
6205458
Informacje dot. produktu "Tuby probiercze, stal nierdzewna V4A/PP, QuickPicker"
Odpowiednie do poboru materiałów sypkich z worków, toreb lub otwartych pojemników bezpośrednio do butli (bez przesypywania). Proste w użyciu i łatwe do czyszczenia. Brak objętości martwych i załamań, co zapobiega pozostawaniu resztek próbek i zanieczyszczeniu krzyżowemu.
W komplecie znajduje się próbnik i dwie butle na próby o poj. 250 ml oraz szczotka do czyszczenia.
Etykiety close-it i close-it food & pharma należy zamawiać osobno.
W komplecie znajduje się próbnik i dwie butle na próby o poj. 250 ml oraz szczotka do czyszczenia.
Etykiety close-it i close-it food & pharma należy zamawiać osobno.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość: | 500 mm |
| Głębokość wprowadzenia: | 300 mm |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5322-0300 |
| Pojemność nominalna: | 75 ml |
| Ø: | 25 mm |