Butelki laboratoryjne, LDPE, szeroka szyja, z zakrętką, LLG
Treść:
10
Numer produktu:
9073513
Informacje dot. produktu "Butelki laboratoryjne, LDPE, szeroka szyja, z zakrętką, LLG"
W naturalnym kolorze tworzywa, półprzezroczyste. Grube ścianki. Do pobierania, przechowywania i transportu próbek płynów, past lub granulatów.
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 9073513 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 154.0 mm |
| Ø: | 77 mm |
| Ø gwintu: | 50 mm |