Butla na próbki, PP
Treść:
1
Numer produktu:
9001063
Informacje dot. produktu "Butla na próbki, PP"
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0319-0500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 158 mm |
| Ø: | 77 mm |
| Ø gwintu: | 50 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 39 mm |