Butla z szerokim otworem, LDPE, przezroczysta
Treść:
1
Numer produktu:
9303855
Informacje dot. produktu "Butla z szerokim otworem, LDPE, przezroczysta"
Mocna butela z szerokim otworem i zakrętką. Szczególnie nadaje się do mediów lepkich, proszków, granulatów i past. Szczelna. Możliwość indywidualnego nadruku na życzenie klienta.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0318-0500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 158 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | LDPE |
| Ø: | 77 mm |
| Ø gwintu: | 50 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 39 mm |