Termostaty cyrkulacyjne z funkcją chłodzenia i kontrolerem temperatury MX
Treść:
1
Numer produktu:
4658616
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne z funkcją chłodzenia i kontrolerem temperatury MX"
Termostaty cyrkulacyjne dostępne są w 4 rozmiarach łaźni w połączeniu z 4 różnymi regulatorami temperatury. Duży, swobodnie obracany o 180° wyświetlacz pozwala na dobrą widoczność i kontrolę ustawionych wartości pod różnymi kątami.
- Zakres temp.: od - 40°C do 200°C
- Pojemność łaźni od 7 litrów do 45 litrów
- Temperatura pracy: temp. otoczenia + 10°C - 200°C
- Pompa ssąca lub tłocząca (w zależności od modelu)
- LidDock™
- DuraTop™, idealnie dopasowana pokrywa górna odporna na odczynniki chemiczne
- Szeroki otwór górny
- Swivel 180™, obrotowy wyświetlacz w zakresie 180°
- Prosty system podłączeniowy do płynów
- Intuicyjna konfiguracja i obsługa, z wielojęzyczną pomocą i podpowiedziami ekranowymi
- Prosta instalacja i konserwacja
- III klasa bezpieczeństwa dla użytkowania płynów palnych zgodnie z normą DIN 12876-1 (w wybranych modelach)
- Temperatura pracy: Od -30° do +135°C
- Stabilność temperatury: ±0.07°C
- Wyświetlacz LCD 3,25"
- Pompa ciśnieniowa z jedną prędkością pompy
- Maksymalne ciśnienie: 1,8 psi (0,12 bar)
- Obieg zewnętrzny: pętla zamknięta
- Klasa bezpieczeństwa I
- Możliwość kalibracji jednopunktowej
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 569 mm |
| Głębokość łaźni: | 140 mm |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.12 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 11.9 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 15 l |
| Maks. Temperatura: | 135 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 1.1 kW |
| Numer artykułu producenta: | MX15R-30-A12E |
| Otwór wgłębny: | 276 mm |
| Pojemność łaźni: | 15 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,07 °C |
| Szerokość otworu: | 212 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 368 mm |
| Temperatura: | -30 ... 135 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,9 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 212 x 276 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 368 x 569 x 711 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 711 mm |
| Zasilanie: | 240 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |