Termostat cyrkulacyjny z łaźnią i funkcją chłodzenia ze standardowym cyfrowym kontrolerem temperatury (SD)
Treść:
1
Numer produktu:
4658620
Informacje dot. produktu "Termostat cyrkulacyjny z łaźnią i funkcją chłodzenia ze standardowym cyfrowym kontrolerem temperatury (SD)"
Termostaty cyrkulacyjne dostępne są w 4 rozmiarach łaźni w połączeniu z 4 różnymi regulatorami temperatury. Duży, swobodnie obracany o 180° wyświetlacz pozwala na dobrą widoczność i kontrolę ustawionych wartości pod różnymi kątami.
- Zakres temp.: od - 40°C do 200°C
- Pojemność łaźni od 7 litrów do 45 litrów
- Temperatura pracy: temp. otoczenia + 10°C - 200°C
- Pompa ssąca lub tłocząca (w zależności od modelu)
- LidDock™
- DuraTop™, idealnie dopasowana pokrywa górna odporna na odczynniki chemiczne
- Szeroki otwór górny
- Swivel 180™, obrotowy wyświetlacz w zakresie 180°
- Prosty system podłączeniowy do płynów
- Intuicyjna konfiguracja i obsługa, z wielojęzyczną pomocą i podpowiedziami ekranowymi
- Prosta instalacja i konserwacja
- III klasa bezpieczeństwa dla użytkowania płynów palnych zgodnie z normą DIN 12876-1 (w wybranych modelach)
- Temperatura pracy: Od -30° do +170°C
- Stabilność temperatury: ±0,04°C
- Duży 3,75" uniwersalny wyświetlacz z ikonami i językiem angielskim
- Pompa ciśnieniowa z dwoma prędkościami
- Ciśnienie pompy max. 2,9 psi (0,20 bar)
- Łączność na pokładzie: Wyjście szeregowe RS-232
- Regulowana nad- lub pod-temperatura
- Automatyczna optymalizacja wydajności
- Klasa bezpieczeństwa I
- Możliwość kalibracji jednopunktowej
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 610 mm |
| Głębokość łaźni: | 140 mm |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.2 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 10.2 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 20 l |
| Maks. Temperatura: | 170 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2.2 kW |
| Numer artykułu producenta: | SD20R-30-A12E |
| Otwór wgłębny: | 316 mm |
| Pojemność łaźni: | 20 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,04 °C |
| Szerokość otworu: | 250 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 419 mm |
| Temperatura: | -30 ... 170 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ wyświetlacza: | LCD-Touch |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,9 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 250 x 316 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 419 x 610 x 683 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 683 mm |
| Zasilanie: | 240 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |