Termostat cyrkulacyjny z łaźnią i funkcją chłodzenia z zaawansowanym cyfrowym kontrolerem temperatury (AD)
Treść:
1
Numer produktu:
6281080
Informacje dot. produktu "Termostat cyrkulacyjny z łaźnią i funkcją chłodzenia z zaawansowanym cyfrowym kontrolerem temperatury (AD)"
Termostaty cyrkulacyjne dostępne są w 4 rozmiarach łaźni w połączeniu z 4 różnymi regulatorami temperatury. Duży, swobodnie obracany o 180° wyświetlacz pozwala na dobrą widoczność i kontrolę ustawionych wartości pod różnymi kątami.
- Zakres temp.: od - 40°C do 200°C
- Pojemność łaźni od 7 litrów do 45 litrów
- Temperatura pracy: temp. otoczenia + 10°C - 200°C
- Pompa ssąca lub tłocząca (w zależności od modelu)
- LidDock™
- DuraTop™, idealnie dopasowana pokrywa górna odporna na odczynniki chemiczne
- Szeroki otwór górny
- Swivel 180™, obrotowy wyświetlacz w zakresie 180°
- Prosty system podłączeniowy do płynów
- Intuicyjna konfiguracja i obsługa, z wielojęzyczną pomocą i podpowiedziami ekranowymi
- Prosta instalacja i konserwacja
- III klasa bezpieczeństwa dla użytkowania płynów palnych zgodnie z normą DIN 12876-1 (w wybranych modelach)
- Temperatura pracy: Od -40° do +200°C
- Stabilność temperatury: ±0,01°C
- Intuicyjny wyświetlacz 3,75" (9,5 cm) z panelem dotykowym
- 4 języki: francuski, niemiecki, hiszpański, angielski
- Możliwość regulacji prędkości pompy i temperatury zewnętrznej
- Ciśnienie pompy maks. 3,6 psi (0,25 bar)
- Wbudowana łączność: USB-A & B, Ethernet, RS-232/RS-485 i sonda temperatury zewnętrznej
- Regulowana nad- lub pod-temperatura
- Podpowiedzi na ekranie
- Klasa bezpieczeństwa III
- Możliwość kalibracji jednopunktowej
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 541 mm |
| Głębokość łaźni: | 127 mm |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.25 bar |
| Maks. Moc ssania: | 12.2 l/min |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 16.7 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 7 l |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2.2 kW |
| Numer artykułu producenta: | AD07R-20-A12E |
| Otwór wgłębny: | 142 mm |
| Pojemność łaźni: | 7 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,01 °C |
| Szerokość otworu: | 157 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 221 mm |
| Temperatura: | -20 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,20 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 157 x 142 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 221 x 541 x 617 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 617 mm |
| Zasilanie: | 240 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |