Termostaty cyrkulacyjne chłodzące z zaawansowanym programowalnym (AP) regulatorem temperatury
Treść:
1
Numer produktu:
4658624
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne chłodzące z zaawansowanym programowalnym (AP) regulatorem temperatury "
Termostaty cyrkulacyjne dostępne są w 4 rozmiarach łaźni w połączeniu z 4 różnymi regulatorami temperatury. Duży, swobodnie obracany o 180° wyświetlacz pozwala na dobrą widoczność i kontrolę ustawionych wartości pod różnymi kątami.
- Zakres temp.: od - 40°C do 200°C
- Pojemność łaźni od 7 litrów do 45 litrów
- Temperatura pracy: temp. otoczenia + 10°C - 200°C
- Pompa ssąca lub tłocząca (w zależności od modelu)
- LidDock™
- DuraTop™, idealnie dopasowana pokrywa górna odporna na odczynniki chemiczne
- Szeroki otwór górny
- Swivel 180™, obrotowy wyświetlacz w zakresie 180°
- Prosty system podłączeniowy do płynów
- Intuicyjna konfiguracja i obsługa, z wielojęzyczną pomocą i podpowiedziami ekranowymi
- Prosta instalacja i konserwacja
- III klasa bezpieczeństwa dla użytkowania płynów palnych zgodnie z normą DIN 12876-1 (w wybranych modelach)
- Temperatura pracy: Od -40° do +200°C
- Stabilność temperatury: ±0.005°C
- Programowanie czasu/temperatury
- Intuicyjny wyświetlacz SmartTouch 4,3" (10,9 cm)
- 11 języków: francuski, niemiecki, hiszpański, chiński, arabski, angielski, portugalski, rosyjski, hindi, włoski, koreański
- Pompa o zmiennej prędkości z możliwością otwartej i zamkniętej pętli cyrkulacji zewnętrznej
- Ciśnienie pompy max. 3,6 psi (0,25 bar)
- Wbudowana łączność: USB-A & B, Ethernet, RS-232/RS-485, zdalne włączanie/wyłączanie i zewnętrzna sonda temperatury
- Planowanie zdarzeń (czas i data) z zegarem czasu rzeczywistego
- Przegląd trendów temperatury z okresu do 10 dni
- Wiele możliwych do wyboru ekranów głównych
- Pomoc na ekranie
- Automatyczna i/lub ustawiana przez użytkownika optymalizacja wydajności
- Klasa bezpieczeństwa III
- Możliwość 10-punktowej kalibracji
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 909 mm |
| Głębokość łaźni: | 140 mm |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.25 bar |
| Maks. Moc ssania: | 12.2 l/min |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 16.7 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 45 l |
| Maks. Temperatura: | 135 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2.2 kW |
| Numer artykułu producenta: | AP45R-20-A12E |
| Otwór wgłębny: | 398 mm |
| Pojemność łaźni: | 45 l |
| Programowalny: | Tak |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,005 °C |
| Szerokość otworu: | 549 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 568 mm |
| Temperatura: | -25 ... 135 °C |
| Temperatura min.: | -25 °C |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 1,40 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 549 x 398 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 568 x 909 x 1,070 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1070 mm |
| Zasilanie: | 240 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |