Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem CORIO™ CP-449F
Treść:
1
Numer produktu:
4687383
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem CORIO™ CP-449F"
Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem o zwiększonej, elastycznej wydajności pompy i zakresie temperatur pracy do 200 °C. Regulacja temperatury jest możliwa zarówno w łaźni wewnętrznej, jak i w podłączonej aplikacji zewnętrznej.
Zakres dostawy: Termostat cyrkulacyjny z chłodzeniem, kabel zasilający, skrzynka przyłączeniowa, pokrywa łaźni, kabel przyłączeniowy, lodówka, oliwki do węży 8 i 12 mm
- Jasny, biały, czytelny wyświetlacz
- Łatwe przełączanie pompy pomiędzy obiegiem wewnętrznym i zewnętrznym
- Zewnętrzne przyłącza pompy (M16x1)
- Płynnie regulowana pompa ciśnieniowa
- Złącze USB
- Interfejs RS232
- Oszczędna konstrukcja wężownicy chłodzącej zapewnia większą przestrzeń użytkową w zbiorniku łaźni
- Zbiornik łąźni wraz z pokrywą i zaworem spustowym wykonany ze stali nierdzewnej
- Zdejmowana kratka wentylacyjna
- Jednostka chłodnicza bez bocznych otworów wentylacyjnych
- Unikalny system wczesnego ostrzegania o niskim poziomie cieczy
- Klasa III (FL) wg DIN 12876-1
Zakres dostawy: Termostat cyrkulacyjny z chłodzeniem, kabel zasilający, skrzynka przyłączeniowa, pokrywa łaźni, kabel przyłączeniowy, lodówka, oliwki do węży 8 i 12 mm
- Naturalny czynnik chłodniczy R290
| Ciężar: | 39.5 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 590 mm |
| Głębokość łaźni: | 200 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.7 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 27 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 26 l |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. Objętość łaźni: | 20 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9013716.N1 |
| Otwór wgłębny: | 350 mm |
| Pojemność łaźni: | 20 ... 26 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 °C |
| Szerokość otworu: | 280 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 370 mm |
| Temperatura: | -32 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -32 °C |
| Typ: | CP-449F |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,44 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 280 x 350 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 370 x 590 x 690 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 690 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |