Węże odporne na temperaturę, stal nierdzewna 1.4404, potrójna izolacja
Treść:
1
Numer produktu:
6100515
Informacje dot. produktu "Węże odporne na temperaturę, stal nierdzewna 1.4404, potrójna izolacja"
Węże odporne na temperaturę ze specjalną potrójną izolacją i dwoma złączami M16 x 1. Końce pokryte są silikonowymi nakładkami dla ochrony. Maks. Ciśnienie 6 bar (przy 20 °C), 4 bar (przy 350 °C).
| Długość: | 1 m |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maks. odporność na temperaturę: | 350 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Min. odporność na temperaturę: | -100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 8930210 |
| Odporność na temperaturę: | -100 ... 350 °C |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Wielkość przyłącza: | M16 x 1 |
| Ø zewnętrzna: | 45 mm |