Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem CORIO™ CP-200F
Treść:
1
Numer produktu:
4670680
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem CORIO™ CP-200F"
Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem o zwiększonej, elastycznej wydajności pompy i zakresie temperatur pracy do 200 °C. Regulacja temperatury jest możliwa zarówno w łaźni wewnętrznej, jak i w podłączonej aplikacji zewnętrznej.
Zakres dostawy: Termostat cyrkulacyjny z chłodzeniem, kabel zasilający, skrzynka przyłączeniowa, pokrywa łaźni, kabel przyłączeniowy, lodówka, oliwki do węży 8 i 12 mm
Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem o zwiększonej, elastycznej wydajności pompy i zakresie temperatur pracy do 200 °C. Regulacja temperatury jest możliwa zarówno w łaźni wewnętrznej, jak i w podłączonej aplikacji zewnętrznej.
Zakres dostawy: Termostat cyrkulacyjny z chłodzeniem, kabel zasilający, skrzynka przyłączeniowa, pokrywa łaźni, kabel przyłączeniowy, lodówka, oliwki do węży 8 i 12 mm
- Jasny, biały, czytelny wyświetlacz
- Łatwe przełączanie pompy pomiędzy obiegiem wewnętrznym i zewnętrznym
- Zewnętrzne przyłącza pompy (M16x1)
- Płynnie regulowana pompa ciśnieniowa
- Złącze USB
- Interfejs RS232
- Oszczędna konstrukcja wężownicy chłodzącej zapewnia większą przestrzeń użytkową w zbiorniku łaźni
- Zbiornik łąźni wraz z pokrywą i zaworem spustowym wykonany ze stali nierdzewnej
- Zdejmowana kratka wentylacyjna
- Jednostka chłodnicza bez bocznych otworów wentylacyjnych
- Unikalny system wczesnego ostrzegania o niskim poziomie cieczy
- Klasa III (FL) wg DIN 12876-1
Zakres dostawy: Termostat cyrkulacyjny z chłodzeniem, kabel zasilający, skrzynka przyłączeniowa, pokrywa łaźni, kabel przyłączeniowy, lodówka, oliwki do węży 8 i 12 mm
- Jasny, biały, czytelny wyświetlacz
- Łatwe przełączanie pompy pomiędzy obiegiem wewnętrznym i zewnętrznym
- Zewnętrzne przyłącza pompy (M16x1)
- Płynnie regulowana pompa ciśnieniowa
- Złącze USB
- Interfejs RS232
- Oszczędna konstrukcja wężownicy chłodzącej zapewnia większą przestrzeń użytkową w zbiorniku łaźni
- Zbiornik łąźni wraz z pokrywą i zaworem spustowym wykonany ze stali nierdzewnej
- Zdejmowana kratka wentylacyjna
- Jednostka chłodnicza bez bocznych otworów wentylacyjnych
- Unikalny system wczesnego ostrzegania o niskim poziomie cieczy
- Klasa III (FL) wg DIN 12876-1
Zakres dostawy: Termostat cyrkulacyjny z chłodzeniem, kabel zasilający, skrzynka przyłączeniowa, pokrywa łaźni, kabel przyłączeniowy, lodówka, oliwki do węży 8 i 12 mm
| Ciężar: | 26 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R134a |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 390 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.7 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 27 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 3 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9013701 |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 3 ... 4 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 °C |
| Szerokość otworu: | 130 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 230 mm |
| Temperatura: | -20 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | CP-200F |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,2 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 130 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 230 x 390 x 650 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 650 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |