Węże odporne na temperaturę, stal nierdzewna 1.4404, pojedyncza izolacja
Treść:
1
Numer produktu:
6222912
Informacje dot. produktu "Węże odporne na temperaturę, stal nierdzewna 1.4404, pojedyncza izolacja"
Węże odporne na temperaturę ze specjalną pojedynczą izolacją i dwoma złączami M16 x 1. Końce są pokryte silikonowymi nakładkami dla ochrony.
| Długość: | 1 m |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Min. odporność na temperaturę: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 8930221 |
| Odporność na temperaturę: | -50 ... 200 °C |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Wielkość przyłącza: | M16 x 1 |
| Ø zewnętrzna: | 30 mm |