Termoregulatory CORIO™ CP
Treść:
1
Numer produktu:
4669404
Informacje dot. produktu "Termoregulatory CORIO™ CP"
Termoregulatory CORIO™ CP są w stanie kontrolować temperaturę w zastosowaniach zewnętrznych w połączeniu z opcjonalnym zestawem pomp. Nadają się do łaźni o pojemności do 50 l.
Zakres dostawy: Termoregulator, kabel zasilający, zacisk do łaźni
- Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych (wymagane akcesoria)
- Jasny, biały, dobrze widoczny wyświetlacz, nawet z dużej odległości
- Bardzo ciche
- Łatwa obsługa
- System ostrzegawczy niskiego poziomu
- Przełącznik pompy do cyrkulacji wewnętrznej i zewnętrznej
- Wydajna, bezstopniowa pompa o zmiennej wydajności
- Złącze USB
- Interfejs RS232
- Klasa III (FL) zgodnie z DIN 12876-1
Zakres dostawy: Termoregulator, kabel zasilający, zacisk do łaźni
| Ciężar: | 2.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Działanie: | Klawiatura membranowa |
| Głębokość: | 160 mm |
| Głębokość zanurzenia: | 75 ... 165 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.7 bar |
| Maks. Głębokość zanurzenia: | 165 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 27 l/min |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Min. Głębokość zanurzenia: | 75 mm |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9013000 |
| Programowalny: | Nie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,02 °C |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura: | 20 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | CORIO™ CP |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 160 x 362 mm |
| Wysokość: | 362 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Tak |