Termostaty cyrkulacyjne CORIO™ CD
Treść:
1
Numer produktu:
4658066
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne CORIO™ CD"
Montaż zestawu pompowego CORIO™ CD jest intuicyjny i pozwalający na dostosowanie termostatu cyrkulacyjnego do zewnętrznego podłączenia bez większych problemów.
- Dokładny pomiar temperatury
- Jasny, kontrastowy i czytelny wyświetlacz
- Cicha praca
- Prosta obsługa
- Dla łaźni do 50 litrów
- Możliwość wybrania cyrkulacji wew. i zew.
- Wydajna, bezstopniowa pompa o zmiennej wydajności
- Interfejs USB
- Timer: 0 do 999 min
- Klasa bezpieczeństwa I (NFL) zgodnie z DIN 12876-1
| Ciężar: | 2.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Działanie: | Klawiatura membranowa |
| Głębokość: | 160 mm |
| Głębokość zanurzenia: | 166 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.35 bar |
| Maks. Głębokość zanurzenia: | 166 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 15 l/min |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Natężenie prądu: | 10 A |
| Numer artykułu producenta: | 9012000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 °C |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura: | 20 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | CORIO™ CD |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 160 x 366 mm |
| Wysokość: | 366 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz , 10 A |
| Z timerem: | Tak |