Przezroczyste zbiorniki łaźni do termostatów zanurzeniowych CORIO™ C/CD, PC
Treść:
1
Numer produktu:
4658015
Informacje dot. produktu "Przezroczyste zbiorniki łaźni do termostatów zanurzeniowych CORIO™ C/CD, PC"
Przezroczyste zbiorniki łaźni wykonane z PC do termostatów zanurzeniowych CORIO™.
| Głębokość wewnętrzna: | 500 mm |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. pojemność: | 19 l |
| Materiał: | PC |
| Min. pojemność: | 14 l |
| Numer artykułu producenta: | 9901319 |
| Pojemność: | 14 ... 19 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Typ: | BT19 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 300 x 500 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 380 x 580 x 160 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 160 mm |