Termometr cyfrowy testo 915i
Treść:
1
Numer produktu:
4681905
Informacje dot. produktu "Termometr cyfrowy testo 915i "
Termometr testo 915i nadaje się do bezprzewodowych pomiarów temperatury w różnych zastosowaniach. Szybkie i łatwe przesyłanie danych pomiarowych przez Bluetooth®. Dzięki bezpłatnej aplikacji testo Smart App wszystkie dane pomiarowe mogą być rejestrowane, krzywe temperatury wyświetlane graficznie, a wyniki przesyłane jako pliki PDF lub CSV.
Zakres dostawy:
testo 915i z sondą zanurzeniową/penetracyjną: Termometr 915i, sonda zanurzeniowa/penetracyjna, baterie, protokół kalibracji
testo 915i z sondą powierzchniową: Termometr 915i, sonda powierzchniowa, baterie, protokół kalibracji
testo 915i z sondą powietrzną: Termometr 915i, sonda powietrzna, baterie, protokół kalibracji
testo 915i z elastyczną sondą temperaturową: Termometr 915i, elastyczna sonda temperatury, baterie, protokół kalibracji
testo 915i Zestaw: Termometr 915i, sonda powietrzna, sonda zanurzeniowa/penetracyjna, sonda powierzchniowa, torba stoage testo Smart Case, baterie, protokół kalibracji
- 1 kanał pomiarowy
- Automatyczne połączenie Bluetooth® ze smartfonami, tabletami lub urządzeniami pomiarowymi testo
- Bezpieczne mocowanie podłączanych sond pomiarowych
Zakres dostawy:
testo 915i z sondą zanurzeniową/penetracyjną: Termometr 915i, sonda zanurzeniowa/penetracyjna, baterie, protokół kalibracji
testo 915i z sondą powierzchniową: Termometr 915i, sonda powierzchniowa, baterie, protokół kalibracji
testo 915i z sondą powietrzną: Termometr 915i, sonda powietrzna, baterie, protokół kalibracji
testo 915i z elastyczną sondą temperaturową: Termometr 915i, elastyczna sonda temperatury, baterie, protokół kalibracji
testo 915i Zestaw: Termometr 915i, sonda powietrzna, sonda zanurzeniowa/penetracyjna, sonda powierzchniowa, torba stoage testo Smart Case, baterie, protokół kalibracji
| Zakres temperatur | |
| Sonda zanurzeniowa/penetracyjna: | -50 ... 400 °C |
| Sonda powietrza: | -50 ... 400 °C |
| Sonda powierzchniowa: | -50 ... 350 °C |
| Elastyczna sonda temperatury: | -50 ... 400 °C |
| Dokładność | |
| Sonda zanurzeniowa/penetracyjna: | ± 1,0 °C (-50 ... 100 °C), ± 1 % wartości pomiaru (pozostały zakres) |
| Sonda powietrza: | ± 1,0 °C (-50 ... 100 °C), ± 1 % wartości pomiaru (pozostały zakres) |
| Sonda powierzchniowa: | ± 1,0 °C + 1 % wartości pomiaru |
| Elastyczna sonda temperatury: | ± 1. 0 °C (-30 ... 80 °C), ± 0,7 °C + 1 % wartości pomiaru (-50 ... -30), ± 0,2 °C + 1 % wartości pomiaru (80 ... 400) |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Czujnik: | Typ K (NiCr-Ni) |
| Wymiary termometru (dł. x szer. x wys.): | 129 x 31 x 31 mm |
| Zasilanie: | 3 x AAA |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Dokładność: | ±0,7 °C + 1 % of measured value (-50 ... -30 °C), ±1,0 °C (-30 ... 80 °C), ±0,2 °C + 1 % of measured value (80 ... 400 °C) |
| Głębokość: | 129 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05634915 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 31 mm |
| Temperatura: | -50 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | testo 915i |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 31 x 129 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |