Termometr cyfrowy testo 915i, z sondą zanurzeniową/penetracyjną
Treść:
1
Numer produktu:
4681902
Informacje dot. produktu "Termometr cyfrowy testo 915i, z sondą zanurzeniową/penetracyjną"
Termometr testo 915i nadaje się do bezprzewodowych pomiarów temperatury w różnych zastosowaniach. Szybkie i łatwe przesyłanie danych pomiarowych przez Bluetooth®. Dzięki bezpłatnej aplikacji testo Smart App wszystkie dane pomiarowe mogą być rejestrowane, krzywe temperatury wyświetlane graficznie, a wyniki przesyłane jako pliki PDF lub CSV.
Zakres dostawy: Termometr 915i, sonda zanurzeniowa/penetracyjna, baterie, protokół kalibracji
- 1 kanał pomiarowy
- Automatyczne połączenie Bluetooth® ze smartfonami, tabletami lub urządzeniami pomiarowymi testo
- Bezpieczne mocowanie podłączanych sond pomiarowych
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Czujnik (Ø x dł.): | 5 x 115 mm |
| Dokładność: | ±1,0 °C (-50 ... 100 °C), ±1 % wartości pomiaru (pozostały zakres) |
| Długość czujnika: | 115 mm |
| Głębokość: | 129 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05631915 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 31 mm |
| Temperatura: | -50 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | testo 915i |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 31 x 129 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |
| Ø czujnika: | 5 mm |
