Szkiełka mikroskopowe adhezyjne Polysine™
Epredia Netherlands BV
Treść:
72
Numer produktu:
6055100
Informacje dot. produktu "Szkiełka mikroskopowe adhezyjne Polysine™"
75 x 25 x 1 mm. szlifowane krawędzie 90°, białe pole opisowe. Szkiełka Polysine są elektrostatycznie i chemicznie związane z powierzchnią komórek i tkanek. Preparat jest najpierw związany przez przyciąganie elektrostatyczne, a następnie utrwalany na miejscu przez wiązanie biochemiczne. Szkiełka Polysine najlepiej nadają się do plastrów parafinowych z tkanek pochodzenia ludzkiego utrwalanych w roztworze formaliny, alkoholu lub utrwalone w płynie Bouina. Do plastrów tkanek o grubości 2-5 µm.
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 mm |
| Kolor: | Biały na przezroczystym |
| Krawędzie: | Szlifowane 90° |
| Numer artykułu producenta: | J2800AMNZ |
| Pole na oznaczenia: | Jednostronny |
| Szerokość: | 75 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 75 x 25 mm |