Szkiełka podstawowe
Epredia Netherlands BV
Treść:
50
Numer produktu:
9161110
Informacje dot. produktu "Szkiełka podstawowe"
Zgodne z normą ISO 8037/1. Do wyboru z ekstra białego szkła i czystego białego szkła, wstępnie myte i polerowane. Dostępne również z umieszczonym na jednym brzegu matowym polem na opisy o szerokości 20 mm.
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 mm |
| Kolor: | Biały |
| Krawędzie: | Cięte |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | AA00000102E01MNZ |
| Pole na oznaczenia: | Bez |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 76 x 26 mm |