Szkiełka podstawowe SuperFrost®
Epredia Netherlands BV
Treść:
50
Numer produktu:
6206284
Informacje dot. produktu "Szkiełka podstawowe SuperFrost®"
Zgodne z normą ISO 8037/1. Z kodowaniem kolorami wg opisu. Wymiary 76 x 26 x 1 mm. Do wyboru z krawędziami ciętymi lub szlifowanymi. Bogata paleta kolorów umożliwia łatwe, przejrzyste oznaczanie i klasyfikację różnych preparatów.
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 mm |
| Kolor: | Fioletowy |
| Krawędzie: | Cięte |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | AA00008632E01MNZ |
| Pole na oznaczenia: | Jednostronny |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 76 x 26 mm |