Szkiełka podstawowe, adhezyjne, SuperFrost® Plus
Epredia Netherlands BV
Treść:
72
Numer produktu:
9161155
Informacje dot. produktu "Szkiełka podstawowe, adhezyjne, SuperFrost® Plus"
Z polem do opisu SuperFrost®. Produkowane przy zastosowaniu nowej technologii, która nadaje standardowym szkiełkom trwały dodatni ładunek elektrostatyczny. Sprzyja to przywieraniu do powierzchni świeżych ciętych skrawków tkanek i preparatów cytologicznych. Dostępne również z polem do opisu w kolorze: niebieskim, żółtym, różowym lub zielonym.
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 mm |
| Kolor: | Biały na przezroczystym |
| Krawędzie: | Szlifowane 90° |
| Numer artykułu producenta: | J1800AMNZ |
| Pole na oznaczenia: | Jednostronny |
| Szerokość: | 75 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 75 x 25 mm |