Szczotka do mycia ścian/posadzek, PP, twarda
Treść:
1
Numer produktu:
4666228
Informacje dot. produktu "Szczotka do mycia ścian/posadzek, PP, twarda"
Ta duża szczotka myjąca doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni podłogowych, w tym epoksydów, płytek i cementu.
- Bezpieczna dla żywności
- Do kodowania kolorystycznego
- Autoklawowalna
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Głębokość: | 80 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 70624 |
| Szerokość: | 470 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 470 x 80 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |