Szczoteczka do szczelin, PP, bardzo twarda
Treść:
1
Numer produktu:
4666218
Informacje dot. produktu "Szczoteczka do szczelin, PP, bardzo twarda"
Skutecznie czyści pod i pomiędzy maszynami i urządzeniami za pomocą regulowanej pod kątem szczoteczki szczelinowej, którą można używać nawet równolegle do podłogi. Włókna w kształcie strzałki sięgają do małych dziur i szczelin, a środkowy rząd sztywnych włókien zapewnia wysoką skuteczność szorowania.
- Bezpieczna dla żywności
- Kodowana kolorystycznie
- Autoklawowalna
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Głębokość: | 35 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 70404 |
| Szerokość: | 225 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 225 x 35 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |