Szczotka do szorowania z przepływem wody, PP, bardzo twarda
Treść:
1
Numer produktu:
4666223
Informacje dot. produktu "Szczotka do szorowania z przepływem wody, PP, bardzo twarda"
Szczotka do łatwego czyszczenia podłóg i ścian.
- Bezpieczna dla żywności
- Kodowana kolorystycznie
- Autoklawowalna
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Głębokość: | 75 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 70414 |
| Szerokość: | 270 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 270 x 75 x 95 mm |
| Wysokość: | 95 mm |