Szczotka High-Low, PP
Treść:
1
Numer produktu:
4666213
Informacje dot. produktu "Szczotka High-Low, PP"
Skutecznie czyszczenie i szorowanie połączeń między ścianą a podłogą oraz pod maszynami i sprzętem za pomocą szczotki High-Low Brush, wyposażonej w gwint kątowy, który umożliwia używanie szczotki z uchwytem umieszczonym równolegle do podłogi.
- Szczególnie przydatna do czyszczenia listew przypodłogowych
- Bezpieczna dla żywności
- Do kodowania kolorystycznego
- Autoklawowalna
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Głębokość: | 150 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 70474 |
| Szerokość: | 265 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 265 x 150 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |

