System pomiarowy BZT OxiTop®-IDS do oznaczania biogazu/mikrobiologii
Treść:
1
Numer produktu:
6314044
Informacje dot. produktu "System pomiarowy BZT OxiTop®-IDS do oznaczania biogazu/mikrobiologii"
Do pomiaru beztlenowej degradowalności za pomocą główek pomiarowych OxiTop®-IDS/B. Głównym zastosowaniem tych zestawów jest badanie zdolności do fermentacji odpadów biologicznych dla biogazowni wg VDI 4630. Wydajność metanu może być mierzona w trybie ciśnieniowym.
Dzięki sprawdzonej łączności Bluetooth® i wygodnej obsłudze za pomocą MultiLine® multiparametrowego przyrządu Multi 3620 IDS lub Multi 3630 IDS. Używając Multi 3620 IDS lub Multi 3630 IDS w specjalnym trybie BZT, zakres pomiarowy BZT rozszerza się do 400000 mg/l. W przypadku już istniejącego systemu IDS Multi 3620 lub 3630 wystarczy aktualizacja oprogramowania sprzętowego. OxiTop® stosowany jest również do pomiaru pH, przewodności, rozpuszczonego tlenu i zmętnienia. Wszystkie głowice mogą być używane niezależnie do rutynowych pomiarów BZT od 1 do 7 dni.
Zakres dostawy:
OxiTop®-IDS AN6: 6 x główka pomiarowa OxiTop®-IDS/B, 6 butelek na próbki MF45/1000 (1000 ml), inhibitor nitrowania, 6 x magnetyczne mieszadełka, pręt do wyjmowania mieszadełek, 1 platforma mieszająca IS 6-Var
OxiTop®-IDS AN12: 12 x główka pomiarowa OxiTop®-IDS/B, 12 butelek na próbki MF45/250 (250 ml), inhibitor nitrowania, 12 x magnetyczne mieszadełka, pręt do wyjmowania mieszadełek, 1 platforma mieszająca IS-12
Absorber CO2 NHP 600 (9.303 403) należy zamawiać osobno.
Wymagane są urządzenia pomiarowe IDS multi parameter Multi 3620 IDS Set WL lub Multi 3630 IDS Set WL. Urządzenia należy zamawiać osobno.
Dzięki sprawdzonej łączności Bluetooth® i wygodnej obsłudze za pomocą MultiLine® multiparametrowego przyrządu Multi 3620 IDS lub Multi 3630 IDS. Używając Multi 3620 IDS lub Multi 3630 IDS w specjalnym trybie BZT, zakres pomiarowy BZT rozszerza się do 400000 mg/l. W przypadku już istniejącego systemu IDS Multi 3620 lub 3630 wystarczy aktualizacja oprogramowania sprzętowego. OxiTop® stosowany jest również do pomiaru pH, przewodności, rozpuszczonego tlenu i zmętnienia. Wszystkie głowice mogą być używane niezależnie do rutynowych pomiarów BZT od 1 do 7 dni.
- Wygodna i bezpieczna praca w rozszerzonym zakresie ciśnień do 1500 hPa
- Ostrzeżenie o przekroczeniu zakresu ciśnienia
- Główka odporna na korozję nawet w obecności H2S
- Łączność Bluetooth®
- Bezpośrednie obliczenie wszystkich wyników w glukometrze
- Przedstawienie krzywych monitorowania
- Równoległy pomiar różnych badań i metod
- Eksport do programów akwizycji danych
Zakres dostawy:
OxiTop®-IDS AN6: 6 x główka pomiarowa OxiTop®-IDS/B, 6 butelek na próbki MF45/1000 (1000 ml), inhibitor nitrowania, 6 x magnetyczne mieszadełka, pręt do wyjmowania mieszadełek, 1 platforma mieszająca IS 6-Var
OxiTop®-IDS AN12: 12 x główka pomiarowa OxiTop®-IDS/B, 12 butelek na próbki MF45/250 (250 ml), inhibitor nitrowania, 12 x magnetyczne mieszadełka, pręt do wyjmowania mieszadełek, 1 platforma mieszająca IS-12
Absorber CO2 NHP 600 (9.303 403) należy zamawiać osobno.
Wymagane są urządzenia pomiarowe IDS multi parameter Multi 3620 IDS Set WL lub Multi 3630 IDS Set WL. Urządzenia należy zamawiać osobno.
| Ciśnienie: | 500 ... 1,500 hPa |
|---|---|
| Czas pomiaru: | 180 d |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Ciśnienie: | 1500 hPa |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 4000 mg/l |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 500 hPa |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 mg/l |
| Numer artykułu producenta: | 209725 |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Typ: | OxiTop®-IDS AN6 |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 4,000 mg/l |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |