System pomiarowy BZT OxiTop®-i IS 6 / 12
Treść:
1
Numer produktu:
4667879
Informacje dot. produktu "System pomiarowy BZT OxiTop®-i IS 6 / 12"
Łatwy w użyciu, respirometryczny system pomiarowy do określania biologicznego zapotrzebowania na tlen (BZT). Metoda opiera się na zmianach ciśnienia w układzie zamkniętym za pomocą czujników pomiarowych przymocowanych do butli na próbki. BZT może być oznaczany jednocześnie w maksymalnie 6 lub 12 próbkach.
Zakres dostawy: OxiTop®-i IS 6: 6 x głowice pomiarowe (3 x niebieskie, 3 x szare), 6 x butelki na próbki PF600, 6 x kołczany gumowe, kolby pomiarowe przelewowe, 6 x mieszadełka, pręcik do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca SI 6
OxiTop®-i IS 12: 12 x głowice pomiarowe (6 x niebieskie, 6 x szare), 12 x butelki na próbki PF600, 12 x kołczany gumowe, kolby pomiarowe przelewowe, 12 x mieszadełka, pręcik do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca SI 12
Do obsługi OxiTop®-i IS wymagany jest inkubator. Należy zamawiać osobno.
Łatwy w użyciu, respirometryczny system pomiarowy do określania biologicznego zapotrzebowania na tlen (BZT). Metoda opiera się na zmianach ciśnienia w układzie zamkniętym za pomocą czujników pomiarowych przymocowanych do butli na próbki. BZT może być oznaczany jednocześnie w maksymalnie 6 lub 12 próbkach.
Zakres dostawy: OxiTop®-i IS 6: 6 x głowice pomiarowe (3 x niebieskie, 3 x szare), 6 x butelki na próbki PF600, 6 x kołczany gumowe, kolby pomiarowe przelewowe, 6 x mieszadełka, pręcik do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca SI 6
OxiTop®-i IS 12: 12 x głowice pomiarowe (6 x niebieskie, 6 x szare), 12 x butelki na próbki PF600, 12 x kołczany gumowe, kolby pomiarowe przelewowe, 12 x mieszadełka, pręcik do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca SI 12
Do obsługi OxiTop®-i IS wymagany jest inkubator. Należy zamawiać osobno.
- Nie jest wymagane rozcieńczanie próbki
- Bezpośredni odczyt BZT, przebiegu czasowego i wartości pośrednich na wyświetlaczu graficznym czujników pomiarowych
- Wprowadzanie zużytej objętości próbki bezpośrednio do głowicypomiarowej
- Czas monitorowania od 1 do 7 dni
- Stałe wyświetlanie aktualnego stanu przy każdymczujniku pomiarowym
- Kolorowe główki pomiarowe z regulowaną, numeryczną identyfikacją próbki
Zakres dostawy: OxiTop®-i IS 6: 6 x głowice pomiarowe (3 x niebieskie, 3 x szare), 6 x butelki na próbki PF600, 6 x kołczany gumowe, kolby pomiarowe przelewowe, 6 x mieszadełka, pręcik do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca SI 6
OxiTop®-i IS 12: 12 x głowice pomiarowe (6 x niebieskie, 6 x szare), 12 x butelki na próbki PF600, 12 x kołczany gumowe, kolby pomiarowe przelewowe, 12 x mieszadełka, pręcik do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca SI 12
Do obsługi OxiTop®-i IS wymagany jest inkubator. Należy zamawiać osobno.
- Nie jest wymagane rozcieńczanie próbki
- Bezpośredni odczyt BZT, przebiegu czasowego i wartości pośrednich na wyświetlaczu graficznym czujników pomiarowych
- Wprowadzanie zużytej objętości próbki bezpośrednio do głowicypomiarowej
- Czas monitorowania od 1 do 7 dni
- Stałe wyświetlanie aktualnego stanu przy każdymczujniku pomiarowym
- Kolorowe główki pomiarowe z regulowaną, numeryczną identyfikacją próbki
Zakres dostawy: OxiTop®-i IS 6: 6 x głowice pomiarowe (3 x niebieskie, 3 x szare), 6 x butelki na próbki PF600, 6 x kołczany gumowe, kolby pomiarowe przelewowe, 6 x mieszadełka, pręcik do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca SI 6
OxiTop®-i IS 12: 12 x głowice pomiarowe (6 x niebieskie, 6 x szare), 12 x butelki na próbki PF600, 12 x kołczany gumowe, kolby pomiarowe przelewowe, 12 x mieszadełka, pręcik do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca SI 12
Do obsługi OxiTop®-i IS wymagany jest inkubator. Należy zamawiać osobno.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| H-Satz | H290, H314 |
| P-Satz | P280, P301+P330+P331, P305+P351+P338 |
| Baterii/akumulatora: | 1 x CR2450 |
|---|---|
| Ciśnienie: | 500 ... 1,250 hPa |
| Czas pomiaru: | 7 d |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| GHS: | GHS05 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 12 |
| Maks. Ciśnienie: | 1250 hPa |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 4000 mg/l |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 500 hPa |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 mg/l |
| Numer artykułu producenta: | 208262 |
| Oznaczenie IEC: | CR2450 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Typ: | OxiTop®-i IS 12 |
| Typ wtyczki: | Uniwersalny |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 4,000 mg/l |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |