System pomiaru BZT OxiTop®-IDS do określania degradacji tlenowej, Set 6
Treść:
1
Numer produktu:
6314040
Informacje dot. produktu "System pomiaru BZT OxiTop®-IDS do określania degradacji tlenowej, Set 6"
Testy te określają ilościowo biodegradowalność chemikaliów.
Dzięki sprawdzonej łączności Bluetooth® i wygodnej obsłudze za pomocą MultiLine® multiparametrowego przyrządu Multi 3620 IDS lub Multi 3630 IDS. Używając Multi 3620 IDS lub Multi 3630 IDS w specjalnym trybie BZT, zakres pomiarowy BZT rozszerza się do 400000 mg/l. W przypadku już istniejącego systemu IDS Multi 3620 lub 3630 wystarczy aktualizacja oprogramowania sprzętowego. OxiTop® stosowany jest również do pomiaru pH, przewodności, rozpuszczonego tlenu i zmętnienia. Wszystkie głowice mogą być używane niezależnie do rutynowych pomiarów BZT od 1 do 7 dni.
Absorber CO2 NHP 600 (9.303 403) należy zamawiać osobno.
Wymagane są urządzenia wielopomiarowe IDS Multi 3620 IDS Set WL lub Multi 3630 IDS Set WL. Prosimy zamawiać osobno.
Zakres dostawy: głowice pomiarowe OxiTop®-IDS x 6, butelki PF600 (510 ml) x 6, tuleje gumowex 6, inhibitor nitrowania, kolba pomiarowa przelewowa, magnetyczne mieszadełkax 6, pręt do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca IS 6
Dzięki sprawdzonej łączności Bluetooth® i wygodnej obsłudze za pomocą MultiLine® multiparametrowego przyrządu Multi 3620 IDS lub Multi 3630 IDS. Używając Multi 3620 IDS lub Multi 3630 IDS w specjalnym trybie BZT, zakres pomiarowy BZT rozszerza się do 400000 mg/l. W przypadku już istniejącego systemu IDS Multi 3620 lub 3630 wystarczy aktualizacja oprogramowania sprzętowego. OxiTop® stosowany jest również do pomiaru pH, przewodności, rozpuszczonego tlenu i zmętnienia. Wszystkie głowice mogą być używane niezależnie do rutynowych pomiarów BZT od 1 do 7 dni.
- Testy respirometrycznej degradowalności zgodnie z OECD 301F/DIN EN ISO 9408
- Wszechstronny pomiar za pomocą specjalnego trybu BZT
- Możliwość wyboru czasu trwania pomiaru (od 0,5 godziny do 180 dni)
- Łączność Bluetooth®
- Bezpośrednie obliczenie wszystkich wyników w glukometrze
- Przedstawienie krzywych monitorowania
- Równoległy pomiar różnych badań i metod
- Eksport do programów akwizycji danych
Absorber CO2 NHP 600 (9.303 403) należy zamawiać osobno.
Wymagane są urządzenia wielopomiarowe IDS Multi 3620 IDS Set WL lub Multi 3630 IDS Set WL. Prosimy zamawiać osobno.
- OxiTop®-IDS Set 6 również do samodzielnych pomiarów BZT
Zakres dostawy: głowice pomiarowe OxiTop®-IDS x 6, butelki PF600 (510 ml) x 6, tuleje gumowex 6, inhibitor nitrowania, kolba pomiarowa przelewowa, magnetyczne mieszadełkax 6, pręt do wyjmowania mieszadełek, platforma mieszająca IS 6
| Ciśnienie: | 500 ... 1,250 hPa |
|---|---|
| Czas pomiaru: | 180 d |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Ciśnienie: | 1250 hPa |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 4000 mg/l |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 500 hPa |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 mg/l |
| Numer artykułu producenta: | 209711 |
| Pojemność nominalna butelki: | 510 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Typ: | OxiTop®-IDS Set 6 |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 4,000 mg/l |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |