Platformy mieszające OxiTop® do pomiaru BZT
Treść:
1
Numer produktu:
7057185
Informacje dot. produktu "Platformy mieszające OxiTop® do pomiaru BZT"
Platformy mieszające zostały opracowane specjalnie do pomiaru BZT za pomocą systemu OxiTop®. Dzięki sterowanej programowo zmianie prędkości obrotowej platforma zawsze pewnie łapie mieszadło magnetyczne, dzięki czemu nie dochodzi do zahaczania i chwiania się mieszadła magnetycznego. Próbkę można po prostu umieścić na stanowisku mieszania, a magnetyczna mieszadło bez problemu uruchomi się i będzie obracać się centrycznie. Prędkość jest tak dobrana, aby następowała optymalna wymiana gazowa z próbką.
Nie wymaga konserwacji i nie zużywa się, ponieważ nie ma żadnych ruchomych części. Prędkość 180 do 450 obr./min.
Nie wymaga konserwacji i nie zużywa się, ponieważ nie ma żadnych ruchomych części. Prędkość 180 do 450 obr./min.
| Ciężar: | 1.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 181 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 208140 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 265 mm |
| Typ: | IS 6 |
| UNSPSC: | 41-11-56-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 265 x 181 x 67 mm |
| Wysokość: | 67 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |