Rejestrator temperatury i wilgotności LOG210 TC
Treść:
1
Numer produktu:
6311944
Informacje dot. produktu "Rejestrator temperatury i wilgotności LOG210 TC"
Rejestrator danych z czujnikiem ruchu ze zintegrowanym interfejsem USB, automatyczne tworzenie plików PDF, możliwość montażu ściennego. Do pomiaru i rejestracji temperatury i wilgotności oraz 2 przyłącza dla zewnętrznych termopar typu K.
Czujniki temperatury i wilgotności są dostępne oddzielnie.
Zakres dostawy: rejestrator danych, 2 termopary typu K (długość 1 m), uchwyt ścienny, bateria, pokrywa USB, śruby i kołki.
- Dowolnie ustawiany czas rejestracji od 10 sekund do 24 godzin
- Wartości minimalne i maksymalne mogą być resetowane na wyświetlaczu
- Funkcja oznaczania czasu ("Time Marker") podczas zapisu danych
- Z czujnikiem ruchu do nagrywania wstrząsów
- Pamięć na ok. 60 000 pomiarów
- Automatyczne tworzenie plików PDF, urządzenie może być również używane bez oprogramowania
- Nie jest wymagana instalacja sterownika
- Diody LED stanu i alarmu, z brzęczykiem
- Wyświetlacz może być wyłączony
- Żywotność baterii >4 lata przy >15 minutowym interwale pomiarowym (bezpłatnie)
- Interfejs USB do przesyłania danych
- Oprogramowanie dostępne do pobrania na stronie internetowej producenta
Czujniki temperatury i wilgotności są dostępne oddzielnie.
Zakres dostawy: rejestrator danych, 2 termopary typu K (długość 1 m), uchwyt ścienny, bateria, pokrywa USB, śruby i kołki.
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny zakres temperatury: Wewnętrzna dokładność pomiaru temperatury: | -40 ... 70°C ±0,5°C (0 ... 60°C), inaczej ±1°C |
| Zewnętrzny zakres temperatury: Zewnętrzna dokładność pomiaru temperatury: | -150 ... 1370°C ±0,5°C lub 0,5% (zastosowanie ma wyższa wartość) |
| Rozdzielczość temp.: | 0,1°C |
| Zakres wilgotności: Dokładność pomiaru wilgotności: | 0 ... 100% r.H. ±3% r.H. (40 ... 60% r.H.), ±3,5% r.H., (20 ... 40 i 60 ... 80% r.H.), inaczej ±5% r.H. |
| Rozdzielczość wilgotności: | 0,1% r.H. |
| Obudowa: | ABS |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 42 x 20 x 91.5 mm |
| Ciężar: | 70 g |
| Zasilanie: | 1/2 AA 3.6 V |
| Ciężar: | 70 g |
|---|---|
| Cykl pomiarowy: | 10 sec ... 24 h |
| Głębokość: | 20 mm |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. Temperatura (zewnętrzna): | 1370 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. Cykl pomiarowy: | 10 sec |
| Min. Temperatura (zewnętrzna): | -150 °C |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 5005-0214 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 42 mm |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -150 ... 1,370 °C |
| Typ: | LOG210 TC |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 42 x 20 x 91.5 mm |
| Wysokość: | 91.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Tak |