: Temperature probe type K cl.1, -100...1100°C, 300 x 3,0 mm
Treść:
1
Numer produktu:
6236106
Informacje dot. produktu ": Temperature probe type K cl.1, -100...1100°C, 300 x 3,0 mm"
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 1100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6010-0503 |
| Temperatura: | -100 ... 1,100 °C |
| Temperatura min.: | -100 °C |
| Typ czujnika: | Sonda zanurzeniowa |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (Ø x dł.): | 3 x 300 mm |
| Ø: | 3 mm |