Immersion probe, thermocouple Type K, without handle
Treść:
1
Numer produktu:
6318919
Informacje dot. produktu "Immersion probe, thermocouple Type K, without handle"
| Długość: | 100 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 900 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6010-0505 |
| Temperatura: | -100 ... 900 °C |
| Temperatura min.: | -100 °C |
| Typ czujnika: | Sonda zanurzeniowa |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (Ø x dł.): | 0.5 x 100 mm |
| Ø: | 0.5 mm |