Regały z szufladami do zamrażarek pionowych, stal nierdzewna, do skrzynek o wysokości 130 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654838
Informacje dot. produktu "Regały z szufladami do zamrażarek pionowych, stal nierdzewna, do skrzynek o wysokości 130 mm"
Stojaki mogą być używane ze wszystkimi modelami zamrażarek. Są dostępne z krioboxami lub bez.
| Głębokość: | 424 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 6 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE25200 |
| Rodzaj statywu: | Szuflady |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 2 x 3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 424 x 268 mm |
| Wysokość: | 268 mm |
| Wysokość pudełka: | 130 mm |
| Z krioboxami: | Nie |