Regały z szufladami do zamrażarek pionowych, stal nierdzewna, do pudełek o wysokości 75 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654699
Informacje dot. produktu "Regały z szufladami do zamrażarek pionowych, stal nierdzewna, do pudełek o wysokości 75 mm"
Stojaki mogą być używane ze wszystkimi modelami zamrażarek. Są dostępne z krioboxami lub bez.
| Głębokość: | 280 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 6 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE24260 |
| Rodzaj statywu: | Szuflady |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 3 x 2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 280 x 246 mm |
| Wysokość: | 246 mm |
| Wysokość pudełka: | 75 mm |
| Z krioboxami: | Nie |