Il. przedziałów 4 x 4 Szer. 140 mm Gł. 562 mm Wys. 359 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654736
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 4 x 4 Szer. 140 mm Gł. 562 mm Wys. 359 mm"
| Głębokość: | 562 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 16 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE24334 |
| Rodzaj statywu: | Szuflady |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 4 x 4 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 562 x 359 mm |
| Wysokość: | 359 mm |
| Wysokość pudełka: | 85 mm |