Il. przedziałów 2 x 2 Szer. 140 mm Gł. 283 mm Wys. 214 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654720
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 2 x 2 Szer. 140 mm Gł. 283 mm Wys. 214 mm"
| Głębokość: | 283 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 4 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE24292 |
| Rodzaj statywu: | Szuflady |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 2 x 2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 283 x 214 mm |
| Wysokość: | 214 mm |
| Wysokość pudełka: | 100 mm |
| Z krioboxami: | Nie |