Probówki, szkło borokrzemowe
Corning BV
Treść:
1000
Numer produktu:
9380053
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło borokrzemowe"
Niesterylne. Okrągłe dno. Dostępne w wersji bez obrzeża lub z gwintowaną szyją bez zakrętek.
| Długość: | 100 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 99449-13 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 13 x 100 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 13 mm |