Probówki, z korkiem i szlifem NS, szkło borokrzemowe 3.3, z podziałką
Treść:
1
Numer produktu:
9190521
Informacje dot. produktu "Probówki, z korkiem i szlifem NS, szkło borokrzemowe 3.3, z podziałką"
Przybliżona podziałka i oznaczenia wykonane z białej, kontrastowej emalii.
| Długość: | 220 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.2 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 114521 |
| Podziałka: | 0.2 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Rozmiar szlifu: | NS14/23 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 17 x 220 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 17 mm |