Probówki, DURAN®, bez oznaczeń, z korkiem PE i szlifem NS
Treść:
1
Numer produktu:
9190416
Informacje dot. produktu "Probówki, DURAN®, bez oznaczeń, z korkiem PE i szlifem NS"
Wykonane ze szkła DURAN®. Szlifem NS, okrągłe dno.
| Długość: | 160 mm |
|---|---|
| Materiał: | Rura DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 05700114 |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Rozmiar szlifu: | NS14/23 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 160 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |
| Ø: | 16 mm |