Probówki szkło Fiolax®
Treść:
100
Numer produktu:
9190001
Informacje dot. produktu "Probówki szkło Fiolax®"
Fiolax®. Okrągłe dno, wywinięte obrzeże. Cienkie ścianki odporne na szybkie zmiany temperatury i miejscowe ogrzewanie.
| Długość: | 70 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.4-0.5 mm |
| Materiał: | Szkło Fiolax® |
| Numer artykułu producenta: | 261100109 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 8 x 70 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Tak |
| Ø: | 8 mm |