Probówki hodowlane, Fiolax®, z zakrętką, PP
Treść:
100
Numer produktu:
9010036
Informacje dot. produktu "Probówki hodowlane, Fiolax®, z zakrętką, PP"
- Bez podziałki
- Zakrętka z PP, z białą uszczelką z elastomeru TPE
- Autoklawowalny w 121 °C (2 bar), zgodnie z DIN EN 285
| Gwint: | GL 18 |
|---|---|
| Maks. RCF: | 3000 x g |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Materiał pokrywy: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 113935 |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø: | 16 mm |