Probówki hodowlane, szkło sodowe, bez obrzeża
Treść:
250
Numer produktu:
9010040
Informacje dot. produktu "Probówki hodowlane, szkło sodowe, bez obrzeża"
- Bez podziałki
- Możliwość sterylizacji w autoklawie do 121°C (2 bar) zgodnie z DIN EN 285
| Grubość ścianki: | 0.6 mm |
|---|---|
| Maks. RCF: | 3000 x g |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 114105 |
| Pojemność nominalna: | 3.0 ml |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 10 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Z pokrywą: | Nie |
| Ø: | 10 mm |