Probówki hodowlane, DURAN®, bez obrzeża
Treść:
100
Numer produktu:
9010046
Informacje dot. produktu "Probówki hodowlane, DURAN®, bez obrzeża"
DURAN®. Zgodne z normą DIN 38411. Bez kołnierza. Stosowane z kapslami typu Kapsenberg. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie. Kapsle należy zamawiać osobno.
| Grubość ścianki: | 1,2 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 261322108 |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| UNSPSC: | 41-12-17-06 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Z pokrywą: | Nie |
| Ø: | 16 mm |